Poseidon tálcalezáró csomagológép
Italian PackLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Nem |
| Max. tálcaméret | 250*180 mm |
| Teljesítmény | 800 W |
| Vákuumozás | Nem |
| Védőgáz opció | Nem |
| Gép mérete | 298*502*550mm |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 25kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
FRG2001T körbevágós félautomata csomagológép 2 db EPP doboz lezárásához való szerszámmal
1.300.000 Ft + ÁFA
(1.651.000 Ft)
