Oceania Mini vákuumos, védőgázas félautomata tálcalezáró csomagológép
Italian PackLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Igen |
| Max. tálcaméret | 325*265*100 mm |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Vákuumozás | Igen |
| Védőgáz opció | Igen |
| Gép mérete | 850*1156*662mm |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 120kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Youtube videók
Hasonló termékek
FRG2001T körbevágós félautomata csomagológép 2 db EPP doboz lezárásához való szerszámmal
1.300.000 Ft + ÁFA
(1.651.000 Ft)
