Oceania vákuumos, védőgázas, skines félautomata tálcazáró csomagológép
Italian PackLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Igen |
| Max. tálcaméret | 375*295*120 mm |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Vákuumozás | Igen |
| Védőgáz opció | Igen |
| Gép mérete | 1055*1102*1361mm |
| Feszültségigény | 380V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 200kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
FRG2001T körbevágós félautomata csomagológép 2 db EPP doboz lezárásához való szerszámmal
1.300.000 Ft + ÁFA
(1.651.000 Ft)
