Gastronorme tálcalezáró csomagológép
Italian PackLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Nem |
| Max. tálcaméret | 400*290 mm |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Vákuumozás | Nem |
| Védőgáz opció | Nem |
| Gép mérete | 503*594*783mm |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 50kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
