VMT01 félautomata vákuumos, védőgázas tálcalezáró csomagológép
BrotherLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Igen |
| Max. tálcaméret | 247*178 mm |
| Teljesítmény | 1.5 W |
| Vákuumozás | Igen |
| Védőgáz opció | Igen |
| Gép mérete | 750*650*1400mm |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 300kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Youtube videók
Hasonló termékek
FRG2001T körbevágós félautomata csomagológép 2 db EPP doboz lezárásához való szerszámmal
1.300.000 Ft + ÁFA
(1.651.000 Ft)
