SV300 tálcalezáró csomagológép
LavezziniLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Nem |
| Max. tálcaméret | 265*196 mm |
| Teljesítmény | 600 W |
| Vákuumozás | Nem |
| Védőgáz opció | Nem |
| Gép mérete | 280*500*600mm |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 21kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Youtube videók
Hasonló termékek
DS-2 körbevágós tálcalezáró EPP, GB dobozhoz való szerszámmal
DS-2 körbevágós tálcalezáró Oktogon dobozhoz való szerszámmal
BVS300T manuális vákuumos skines edénylezáró gép
1.750.000 Ft + ÁFA
(2.222.500 Ft)
