500-as állóvédőgázas vákuumgép
BrotherLeírás és Paraméterek
| Gép mérete | 630*620*1050mm |
| Teljesítmény | 0.9kW |
| Feszültségigény | 380V/50-60Hz |
| Kamra mérete | 520*525*100mm |
| Hegesztési méret | 500*10mm |
| Vákuum szivattyú méret | 40m3/h |
| Vákuum ciklus ideje | 10-30mp. |
| Szállítási súly | 130kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
