Leírás és Paraméterek
| Gép mérete | 560*500*460mm |
| Teljesítmény | 0,9kW |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Kamra mérete | 440*420*75mm |
| Hegesztési méret | 400*10mm |
| Vákuum szivattyú méret | 20m3/h |
| Vákuum ciklus ideje | 10-25mp. |
| Szállítási súly | 75kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
