SOP810 tintasugaras nyomtató
BrotherLeírás és Paraméterek
| Nyomtatási hossz/karakter | 1024 |
| Nyomtatási sorok száma | 4 |
| Nyomtatási felület | mindenféle anyagra, akár domború felületre is |
| Nyomtatás magassága/mm | 1-15 |
| Nyomtatás sebessége | 180 m/perc |
| Nyomtatási tartalom | szöveg, időpont, tételszám, sorszám, logó, QR kód, vonalkód |
| Nyomtatási távolság /mm | 1-30 |
| Tárolóképesség / db | Korlátlan |
| Tinta színek | fekete, fehér, piros, kék, zöld, sárga |
| Gép mérete | 400*290*515mm |
| Szállítási súly | 35kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
MX1 tintasugaras nyomtató univerzális felhasználásra
499.000 Ft + ÁFA
(633.730 Ft)
MX1 tintasugaras nyomtató univerzális felhasználásra szállítószalaggal
859.000 Ft + ÁFA
(1.090.930 Ft)
