DHZ450B palackzáró fém kupakokhoz
BrotherLeírás és Paraméterek
| Kupak átmérő | 32-85 |
| Nyomtatás sebessége | 1800-2700 palack/óra |
| Palack átmérő | 32-85 mm |
| Palack magasság | 40-200 mm |
| Palack típusa | Üveg |
| Gép mérete | 430*404*580mm |
| Teljesítmény | 0.4kW |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 20kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
