ATT95N automata pohárlezáró gép
BrotherLeírás és Paraméterek
| Körbevágós szerszám | Igen |
| Max. tálcaméret | 95 mm |
| Teljesítmény | 120 W |
| Vákuumozás | Nem |
| Védőgáz opció | Nem |
| Gép mérete | 392*250*550mm |
| Feszültségigény | 230V/50-60Hz |
| Szállítási súly | 24kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
